Napsali o nás

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat za ochotu a milý přístup! Bohužel nevím jména a ani číslo hlídky. Dnes (20. září ve 13:56) jsem volala na 156 s tím, že jsem našla koťátko. Přijela hlídka, dva strážníci a byli oba velice milí!!!

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 37. týden 2021.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 36. týden 2021.

Dobrý den, chtěla jsem zpětně poděkovat strážníkům s přiřazeným číslem 00989 a 01637, kteří sloužili 23.8. 

Dvě holky píchly pneumatiku a jako neschopné vyměnit kolo, jsme požádaly tyto dva pány o pomoc. Byli neuvěřitelně ochotní a pomohli nám s výměnou. Proto bych ještě touto formou policistům ráda poslala pochvalu a poděkování :) 

Bez jejich přičinění by jsme nemohly podniknout náš plánovaný výlet.

Děkuji!!

Hezký den, V. S.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 35. týden 2021.

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala zásahu jednotky 1350, která mi dne 23.8.2021 po deváté hodině pomohla. Jejich jednání bylo rychlé a profesionální, dle mého soudu bez jediného zaškobrtnutí. Šikovní mladí chlapi. Děkuji jim ještě jednou upřímně.

Na vysvětlenou pro vás:

Vyzvedla jsem si v Jeronýmově ulici nový OP a po asi 50m jsem se rozhodla, že se na něj podívám, OP mi vypadl z ruky na chodník, odrazil se přes obrubník a mě jen hlavou proběhla myšlenka "jen ne do  kanálu, který byl v těsné blízkosti".   

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 34. týden 2021.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 33. týden 2021.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 32. týden 2021.

Vážený pane primátore,

dovolte mi prosím vyjádřit pochvalu jedné hlídce naší městské policie, konkrétně hlídce vozu č. 105. Bohužel nemám jejich služební čísla, nicméně věřím, že to bude možné dohledat a moje pochvala se k nim dostane ještě touto cestou.

Minulou sobotu 31.července kolem 16.hodiny přijela zmíněná hlídka k nám do Rožnova, aby zneškodnila hada, který se u nás v bytě objevil. Jak se později ukázalo, jednalo se nakonec “jen” o užovku, nicméně ani tento fakt můj strach z hadů nijak neumenšil.

Stránky