Napsali o nás

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 42. týden 2019

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval Městské policii ČB, konkrétně dvěma strážníkům (bohužel neznám jejich jména) za včerejší pomoc ve svízelné situaci, kdy nám nešlo nastartovat auto kvůli slabé baterii. Bez váhání pomohli, přijeli se startovacím agregátem a auto naskočilo. Mohli jsme si dojet koupit novou baterku a vrátit se domů do Soběslavi. Moc nám tím pomohli a zároveň městské policii ČB udělali dobré jméno a velmi pozitivní PR!!!

S pozdravem

G. F.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 41. týden 2019

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 40. týden 2019

Dobrý den,

chtěl bych pochválit práci městské policie ČB. 

Dnes jsem jel v 19.30 z práce autobusem a u Metropolu jsem přestupoval. Ani jsem si nevšiml spícího muže na lavičce. Ale hlídka, co jela směrem k soudu, si ho všimla a hned se otočila na křižovatce a zastavila na autobusovém náspu. Vystoupili a v klidu a profesionálně muže oslovili a probudili. Byl to asi nějaký bezdomovec. Zřejmě opilý. Domluvili mu a bylo vyřešeno. Muz odešel a zase město vypadalo o něco lépe.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 39. týden 2019

Vážený pane primátore, 

dovolte, abych touto cestou poděkoval strážníkovi městské policie, který se zachoval příkladně a profesionálně při noční směně ze dne 19.9. na 20.9.2019, a který v objektu nákladového nádraží v Českých Budějovicích, u budovy fa. Žužo-Lido nalezl moji černou tašku s finanční hotovostí a pro mě velmi důležitými dokumenty. 

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 38. týden 2019

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 37. týden 2019

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách - 35. týden 2019

Stránky